P03634-B21 – HPE ProLiant DL360 Gen9/10 Servers
payments
12 People watching this product now!
SKU: HPE DL360 Gen10 8SFF P03634-B21 Categories: , , ,
Share:
100% Low Price Guarantee
100% Quality Assurance:
100% Money Back Guarantee:
You can contact our customer service team to exchange or return any product that you bought from us.
Quick Spec
Figure 1 shows the appearance of HPE P03634-B21.
Table 1 shows the quick spec.
Product Code
P03634-B21
Description
HPE ProLiant DL360 Gen10 6230 2.1GHz 20-core 1P 32GB-R P408i-a 8SFF 800W PS Performance Server
Number of processors
1
Processor core available
20
Processor cache
27.5 MB L3
Processor speed
2.1 GHz
Product dimensions (H x W x D)
17.11 x 27.83 x 1.69 in