CISCO887VGW-GNA-K9 Cisco Router
payments
12 People watching this product now!
SKU: CISCO887VGW-GNA-K9 (USED) Categories: , ,
Share:
100% Low Price Guarantee
100% Quality Assurance:
100% Money Back Guarantee:
You can contact our customer service team to exchange or return any product that you bought from us.
Quick Spec
Figure 1 shows the appearance of CISCO887VGW-GNA-K9.
Table 1 shows the quick spec.
Product Code
CISCO887VGW-GNA-K9
Description
Cisco 887V VDSL2 Router with 3G, 802.11n FCC Compliant
Default and maximum flash memory
 256 MB
External power supply
Universal 100 to 240 VAC input; 60W, 12 VDC output
Physical dimensions and weight
Product dimensions, wireless models (H x W x D):
●  1.9 x 12.8 x 10.4 in. (48 x 325 x 264 mm) (includes rubber feet)
●  1.75 x 12.8 x 10.4 in. (44 x 325 x 264 mm) (without rubber feet; excludes antennas)
●  Weight: 5.5 lb (2.5 kg) maximum
Compare to Similar Items
Table 2 shows the comparison between CISCO887VGW-GNA-K9 and CISCO887VW-GNA-K9.
Product Code
CISCO887VGW-GNA-K9
CISCO887VW-GNA-K9
Description
Cisco 887V VDSL2 Router with 802.11n FCC Compliant
 256 MB
External power supply
Physical dimensions and weight