C9105AXW-K – Cisco Catalyst 9100 WiFi 6 APs
payments
13 People watching this product now!
Share:
100% Low Price Guarantee
100% Quality Assurance:
100% Money Back Guarantee:
Part Number
C9105AXI-K
●  20-, 40-, 80- channels
●  PHY data rates up to 1.488 Gbps (80 MHz with 5 GHz and 20 MHz with 2.4 GHz)
Catalyst 9105AXW
●  2.4 GHz: Peak gain 3 dBi, internal antenna
●  5 GHz: Peak gain 5 dBi, internal antenna
Interfaces
●  1x 100/1000/2500 Base-T (Ethernet) Uplink Interface
●  3x 10/100/1000 Base-T (Ethernet) Downlink Interface (LAN1,LAN2 and LAN3, LAN1 supports 10.5W PSE Power Budget)
●  Management console port (RJ-45)
●  USB 2.0 at 4.5W